All Products
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaTruss is very convenient to install and remove.
Keywords [ truss parts ] match 1350 Products.
Rotating Circle Aluminium Trusses Revolving Lamp For Event / Club / Big Show
| Logo: | Ledika |
|---|---|
| Truss Section: | 300*300 |
| Connector: | Bolt/ Screw |
Removable Stage Truss Systems Lift Steel Base Plate With Wheels / Stationary
| Height: | 60mm*80mm |
|---|---|
| Material: | Steel |
| Thickness: | 3mm |
Silver 6082 T6 Aluminum Triangular Square Aluminum Stage Truss For Outdoor Events
| Junction:: | Aluminum Plated |
|---|---|
| Weight: | 6kg Per Meter |
| Type: | Bolt |
Silver Color 300mm Aluminum Triangle Truss For DJ Club
| Model No.: | TRB30 / TRB40 |
|---|---|
| Color: | Black,silver Or OEM |
| Material: | Aluminum Alloy 6082-T6 |
Party Bolt Aluminum Circular Truss For Concert Cabaret Star Shaped Five Corners
| Model No.: | TRS287 |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy 6082/6061-T6 |
| Truss Size:: | 287*287 Mm |
Heavy Duty Folding Truss Box Aluminum Spigot 20m - 40m Span speaker Lifting
| Thickness Of Main Tube: | 4mm |
|---|---|
| Diameter Of Main Tube: | 50mm |
| Usage: | Hang Audio, Speaker,lighting |
Night Bar Revolving Aluminum Spigot Truss / Circular Lighting Truss Energy Save
| Material: | Aluminum Alloy 6082-T6 |
|---|---|
| Main Tube: | 50x3mm |
| Brace Tube: | 25*3mm |
Truss Accessories 25mm Tubing C Clamp Aluminum Lighting Hanger
| Material: | Aluminum 6082 T6 |
|---|---|
| Thickness: | 3-7mm |
| Application: | Hanging LED,Speaker,Lighting |
700kg Truss Accessories Heavy Duty Project Swivel Clamps Hanging Audio System
| Loading: | 700kg |
|---|---|
| Material: | Aluminum 6082 T6 |
| Thickness: | 10-20mm |
Truss Accessories Double DJ O Clamps Audio Light Hanger 50mm Tubing
| Material: | Aluminum 6082 T6 |
|---|---|
| Thickness: | 10-20mm |
| Thickness: | 10-20mm |


