All Products
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaTruss is very convenient to install and remove.
Keywords [ truss parts ] match 1350 Products.
SQB5276 Heavy Durable Aluminum Square Lighting Box Truss Screw Truss
| Model No.: | SQS290 |
|---|---|
| Material: | 6061-T6 |
| Shape: | Square |
Heavy Lighting Truss Aluminum Stage Roof Truss For Large Event
| Model No.: | SQS5276 |
|---|---|
| Material: | 6061-T6/6082-T6 |
| Shape: | Square/Triangle/Circle |
Hexagonal Octagonal Square Circular Truss Aluminum 300X300 mm For Concert
| Truss Size: | 300 X300 Mm |
|---|---|
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
| Circular Length: | 4 - 12 Meters |
Cars Exhibitions Fast Folding Truss Silver 20m - 36m Max Span TUV
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Color: | Silver, Black,Red, Or Customized |
| Truss Size: | 520x470mm,520x950mm,600x1200mm |
Aluminium Goal Posts Truss LED Screen Small Medium Goal Post Lighting Stand
| Truss Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Main Tube: | 50*3mm |
| Function: | Hanging LED Screen, Line Arrey Speaker And Background Cloth |
6082-T6 Aluminum Truss Folding Box Truss Heavy Duty Foldable Truss 520 x 470mm
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Square, Triangle |
| Specialty: | Hanging LED Screen, Speaker And Background Cloth |
Aluminium Goal Post Truss LED Screen Small Medium Goal Post Lighting Stand
| Truss Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Main Tube: | 50*3mm |
| Function: | Hanging LED Screen, Line Arrey Speaker And Background Cloth |
Lighting Performance Truss Aluminum Stage Truss Durable For Exhibition Concert
| LOGO: | Ledika |
|---|---|
| Material: | Aluminum 6082 T6 |
| Color: | Silver, Black, Gold, Or Customized |
Durable Aluminum Square Truss Bolt Connection Concert Stage Trussing Silver
| Connector: | Bolt/ Screw |
|---|---|
| Package: | Carton Box |
| Material: | 6082 T6 Aluminum |


