All Products
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaTruss is very convenient to install and remove.
Keywords [ truss parts ] match 1350 Products.
520x470 mm Aluminum Foldable Truss / Triangle Spigot Truss Diameter Ø60mm
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Triangle |
| Truss Size: | 520x470mm |
520x950 mm Foldable Aluminum Truss Triangle 1055kg - 1898kg Loading Weight
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Triangle |
| Truss Size: | 520x950mm |
Red Circle Curved Aluminum Square Truss Revolving Lighting Truss
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss Shape: | Square , Triangle |
| Outer Diameter: | 4m-12m |
White Revolving Lighting Aluminum Square Truss For Bar Circular Truss
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss Shape: | Square/Triangle |
| Circular Length: | 4 - 12 Meters |
Concert Party Aluminium Stage Truss / Spigot Truss 287 * 287 mm Square Shaped
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Length: | 2M-10M |
| Color: | Silver, Black, Red, White |
6m Outer Diameter Bolt Circle Curved Aluminum Lighting Truss For Party / Concert
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss Shape: | Square/Triangle |
| Circular Length: | 4 - 12 Meters |
Creative Irregular Shape Aluminum Square Stage Truss System Pentagram / Heart Shape
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss Size: | 300 X300 Mm |
| Shape: | Star, Heart Shape, Irregular Shape(customized) |
Aluminum Irregular Truss Party Wedding Events Cabaret Star Round Shaped
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss Size: | 300 X300 Mm |
| Circular Length: | 4 - 12 Meters |
Event Hanging Light Aluminum Square Box Truss Frame System
| Model No.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Material: | 6082-T6/6061-T6 |
| Shape: | Circle |
Aluminum Square Stage Box Spigot Truss Structure For Outdoor
| Model No.: | SQS287/387 |
|---|---|
| Material: | Aluminum 6061-T6 |
| Shape: | Circle |


