All Products
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaTruss is very convenient to install and remove.
DJ Trussing Goalpost Lighting Stand Hanging Colorful Background Cloth Film Show 6082-T6
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Size: | 400x400mm,387mmx387mm,287x287mm |
| Purpose: | Hanging LED Screen, Line Arrey Speaker And Background Cloth |
LED Screen Small Medium Goal Post Truss Goalpost Lighting Stand
| Truss Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Main Tube: | 50*3mm |
| Function: | Hanging LED Screen, Line Arrey Speaker And Background Cloth |
Indoor Meeting Goalpost Lighting Stand Goal Post Truss System
| Truss Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Shape: | Single Or Double Link |
| Usage: | Hanging LED Screen, Line Arrey Speaker And Background Cloth |
Fast TUV Aluminum Goalpost Lighting Stand Outdoor For LED Screen
| Advantage: | Simple,Fast |
|---|---|
| Material: | 6082 Aluminum |
| Truss: | Square Truss, Triangle Truss, Folding Truss |
Folding Crowd Fencing Barrier Crowd Control Stands For Big Outdoor Events
| Weight: | 30kg |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy 6082-T6 |
| Horizontal Force: | 2000N |
Folding Crowd Control Barries / Hand Barrier For Consert / Sports Event
| Weight: | 30kg |
|---|---|
| Set Up: | Folding |
| Horizontal Force: | 2000N |
Aluminum Alloy Crowd Control Barrier Silver Folding Fence For Big Show
| Weight: | 30kg |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy 6082-T6 |
| Horizontal Force: | 2000N |
Foldable Remotable Aluminium Alloy Crowd Barrier For Outdoor Concert
| Weight: | 30kg |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy 6082-T6 |
| Horizontal Force: | 2000N |
Folding Crowd Control Barrier Hand Barrier For Outdoor Concert / Sports Event
| Weight: | 30kg |
|---|---|
| Set Up: | Folding |
| Horizontal Force: | 2000N |
52x76 Spigot Heavy Duty Truss Aluminum Outdoor Φ60×6 mm Durable Hardness
| Product Name: | Spigot Truss |
|---|---|
| Size Of Tube: | 50*3mm |
| Size Of Truss System: | Customized |


