All Products
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaTruss is very convenient to install and remove.
Keywords [ truss square ] match 908 Products.
520x950 mm Foldable Aluminum Truss Triangle 1055kg - 1898kg Loading Weight
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Triangle |
| Truss Size: | 520x950mm |
Outdoor Triangular Folding Truss Customized 4mm Thickness Fast Installation
| Truss Size: | 520x950mm,520x470mm |
|---|---|
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
| Thickness Of Truss: | 4mm |
Creative Irregular Shape Aluminum Square Stage Truss System Pentagram / Heart Shape
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss Size: | 300 X300 Mm |
| Shape: | Star, Heart Shape, Irregular Shape(customized) |
Lighting Performance Truss Aluminum Stage Truss Durable For Exhibition Concert
| LOGO: | Ledika |
|---|---|
| Material: | Aluminum 6082 T6 |
| Color: | Silver, Black, Gold, Or Customized |
6082 Durable Aluminum Square Bolt Truss Outdoor Concert Stage Trussing Silver
| Connector: | Bolt/ Screw |
|---|---|
| Package: | Carton Box |
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
Letters Irregular Shape Aluminum Square Truss Customized Color For Events
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss Size: | According To Your Request |
| Shape: | Star, Heart Shape, Irregular Shape(customized) |
Safety Square T6 Aluminum Spigot Truss For Music Performance
| Model NO.: | SQS290 |
|---|---|
| Material: | 6082-T6/6061-T6 |
| Color: | Silver ,Black Or Customized |
15m Diameter Spigot Aluminium Truss System DJ Lighting Truss Stand
| Model No.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Material: | 6082-T6/6061-T6 |
| Shape: | Circle |
6082 Square Spigot Truss Aluminum Boxtruss Natural Silver Stage Trussing
| Material: | Aluminum 6082 |
|---|---|
| Factory: | Guangzhou,China |
| Size Of Truss: | 400x450mm |
36Meter Heavy Folding Truss 520x950mm Triangle Aluminum Trussing
| Truss Size: | 520x950mm |
|---|---|
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
| Spigot: | Diameter Ø60mm |


