All Products
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaTruss is very convenient to install and remove.
Keywords [ truss square ] match 908 Products.
Aluminium Stage Roof Truss For Indoor and Outdoor Event
| Material: | International Aluminum 6082 |
|---|---|
| Name: | Music Stage Roof Truss |
| Top: | With Roof With Tent |
20m Max Span Creative 6082 Folding Truss Bright Black For Extensive Activities
| LOGO: | LEDIKA |
|---|---|
| Truss Shape: | Triangle, Square, Oblong |
| Truss Size: | 520x470mm |
Array Speaker Layer Truss Scaffolding Truss Using For Outdoor 1000×2000 Mm
| Size Of Tube: | 48.3mm |
|---|---|
| Product Name: | Layer Truss |
| Size Of Truss System: | Customized |
390 x 390 Customized Length Aluminum Spigot Truss Shiny Silver Truss System
| Product: | Aluminum Spigot Truss |
|---|---|
| Material: | Aluminum 6082 T6 |
| Truss Shape: | Square, Oblong, Triangle Or Other Irregular Shape |
Brightsome Black One Meter Long Truss System Aluminum Stage Truss Quick Lock
| Product: | Aluminum Spigot Truss |
|---|---|
| Material: | Aluminum 6082 T6 |
| Truss Shape: | Square, Oblong, Triangle Or Other Irregular Shape |
Top Quality Outdoor Heavy Truss , Aluminum Screw And Spigot Stage Truss Systems
| Model: | SQT 290 Aluminum Truss |
|---|---|
| Material: | 6082 |
| Main Tube: | 50*3mm |
Elevator Truss Tower System Lifting Up And Down For SQS
| Product Name: | Factory Outdoor Concert Stage Truss System ; Lifting Truss Tower System |
|---|---|
| Application: | Concert,Events,Exhibition,Performance,Wedding |
| Main Tube: | 50*3mm |
Outdoor Stadium 6081 Aluminum Spigot Truss Customized Size
| Product Name: | Spigot Truss |
|---|---|
| Size Of Tube: | 50*3mm |
| Size Of Truss System: | Customized |
23 Years Of Experience In Truss And Stage Industry LEDIKA Truss Accessories Corner
| Code: | SQB/SQS/TRB |
|---|---|
| Junction: | Aluminum Plated |
| Function: | Truss Connection |
Lightness Box Truss Aluminium Trusses Hanging Music Equipment Restaurant Decoration
| Model: | Aluminum Triangle Truss |
|---|---|
| Connection: | Bolt / Spigot |
| Shape: | Triangle |


